Acıpayam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Acıpayam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, Denizli’nin Acıpayam ilçesinde özel ihtiyaçları olan bireylerin eğitim ihtiyaçlarına yönelik hizmet veriyoruz. Devlet destekli ücretsiz eğitim imkanlarımız sayesinde herkesin eğitim alma hakkını savunuyor ve özel ihtiyaçları olan bireylerin de bu hakkı kullanabilmesini sağlıyoruz.

Farkımızı ise tablet ve teknolojik cihazlarla verdiğimiz eğitim, alanında uzman eğitimcilerimiz ve ticari kaygı gütmeden çalışmamızla ortaya koyuyoruz. Diğer eğitim kurumlarından farklı olarak, öğrencilerimizin özel ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış eğitim programları sunuyoruz.

Hizmetimizden Acıpayam ilçesi halkının faydalanabilmesi için elimizden geleni yapıyor, bölge halkının ihtiyaçlarını ön planda tutuyoruz. Bizimle çalıştığınızda, öğrencilerinizin eğitiminde kalite ve özverinin bir arada olduğunu göreceksiniz.

Siz de çocuklarınızın özel eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için, Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne gelin. Başarıya giden yolda sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

denizli devlet destekli ucretsiz ozel egitim rehabilitasyon merkezi, dil konusma terapisi, en iyi rehabbilitasyon merkezi ram