Bozdoğan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bozdoğan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bozdoğan ilçesinde özel eğitim ihtiyacı olan bireylerin yanında olmak için Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak hizmet veriyoruz. Devlet destekli ücretsiz eğitim imkanımızla, en son teknoloji ve tabletlerle donatılmış sınıflarımızda, alanında uzman eğitimcilerimiz ile bireysel ve grup eğitimleri veriyoruz.

Bireysel eğitimlerimizde her öğrencimiz için ayrı bir eğitim planı oluşturuyor ve ihtiyaçları doğrultusunda özel bir eğitim programı sunuyoruz. Diğer eğitim kurumlarından farklı olarak ticari kaygı gütmememiz, tamamen öğrencilerimizin gelişimi için çalışmamız bizi özel kılan unsurlardan biridir. Bozdoğan ilçesi halkına özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz ve burada ihtiyacı olan tüm bireylerin eğitimlerine destek olmak istiyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki, her birey öğrenme fırsatına sahip olmalı ve bu öğrenme sürecinde onlara en iyi desteği sağlamak bizim görevimizdir. Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, Bozdoğan halkına bu fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

denizli devlet destekli ucretsiz ozel egitim rehabilitasyon merkezi, dil konusma terapisi, en iyi rehabbilitasyon merkezi ram