Velilerimizin Görüşleri

Fatma E.

Kızım down sendromlu ve Başarı Pusulası özel eğitim merkezinde eğitim alıyor. Burada aldığı özel eğitimler sayesinde kızımın gelişimi hızlandı. Özellikle özel eğitim öğretmenlerinin ve psikolojik danışmanların verdiği destekle çok mutluyuz

Aylin K.

Başarı Pusulası özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde oğlum özel eğitim, rehabilitasyon ve fizyoterapi hizmeti alıyor. Çok memnunuz, özellikle uzman kadroları ve teknolojik aletlerinin kullanımı bizim için çok önemli.

Murat G.

Oğlum davranış terapisi almak için Başarı Pusulası özel eğitim ve rehabilitasyon merkezine gidiyor. Verilen terapi sayesinde oğlumun davranışlarında olumlu değişimler gözlemledik. Uzman kadroları gerçekten çok başarılı.

Ahmet K.

Başarı Pusulası özel eğitim merkezi, Denizli’de engelli bireylere yönelik en iyi eğitimleri sunan yerlerden biridir. Oğlum zihinsel engelli ve burada aldığı eğitimler sayesinde kendini daha iyi ifade edebilir hale geldi. Ayrıca okul öncesi özel eğitimde de başarılılar.

Serhat T.

Başarı Pusulası özel eğitim merkezi, otizmli çocuklara yönelik sunduğu eğitimlerle gerçekten takdire şayan bir yer. Oğlum otizmli ve burada aldığı eğitimler sayesinde büyük gelişmeler kaydetti.

Burcu A.

Kızım dil ve konuşma terapisi almak için buraya geldi ve sonuçlar gerçekten harika! Öğretmenleri onunla bireysel olarak ilgileniyor ve sürekli gelişimini takip ediyorlar.

Elif D.

Başarı Pusulası özel eğitim merkezinde kızım disleksi eğitimi alıyor. Özel eğitim öğretmenlerinin ve dil ve konuşma terapistlerinin verdiği destek sayesinde kızımın okuma ve yazma becerilerinde büyük gelişmeler gözlemledik.

Sibel C.

Kızım engelli ve gelişimsel bozuklukları var. Başarı Pusulası özel eğitim merkezi, kızımın ihtiyaçlarını karşılayan uzman kadrosu ve geniş hizmet yelpazesi sayesinde bizim için kurtarıcı oldu. Ayrıca, aile danışmanlığı hizmeti de vererek bizim gibi ailelere büyük destek oluyorlar.

Dilek T.

Kızımız özel eğitim almak için Başarı Pusulası’na başladı ve çok memnunuz. Uzman öğretmenleri ve terapistleri sayesinde gelişiminde büyük ilerleme kaydetti. Burası gerçekten harika bir yer!

Tarık M.

Başarı Pusulası, oğlumun disleksi tedavisi için geldiğimiz en iyi merkezlerden biri! Uzman kadrosu ve öğretmenleri, onun öğrenme güçlüklerini anlamamızda bize çok yardımcı oldular.

 

denizli devlet destekli ucretsiz ozel egitim rehabilitasyon merkezi, dil konusma terapisi, en iyi rehabbilitasyon merkezi ram